Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SPG – Oost Achterhoek

SPG - Oost Achterhoek is een stichting voor paardrijden en mennen voor mensen met een beperking!

SPG – Oost Achterhoek is een stichting voor paardrijden en mennen voor mensen met een beperking. Naast plezier en ontspanning heeft het paardrijden ook therapeutische effecten, zoals het gebruik van spiergroepen die anders nauwelijks worden aangesproken. Ook worden het zelfbewustzijn, het zelfvertrouwen en de sociale vaardigheden van de ruiters versterkt door omgang met paard, mede ruiters, vrijwilligers en instructie.

De manege beschikt over 6 paarden met allemaal hun eigen karakter en kwaliteiten. Het team van stichting omvat 3 instructrices paardrijden met een IPG diploma, 4 men instructeurs en 35 vrijwilligers. Samen zorgen zij ervoor dat alle ruiters en menners les krijgen op het niveau wat bij hen past.

Benieuwd? Meer info en de lestijden vind je via de roze websitebutton!

SPG – Oost Achterhoek

Aalbrinkstegge 1

7107 AG Kotten

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar SPG – Oost Achterhoek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in juli

In juli staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Toegankelijke events in augustus

In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

InterActing Zomerweek

Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autisme

Prikkelarme ochtend nijntje museum

Geniet van een rustige ochtend met minder prikkels in het nijntje museum.

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Halverwege de zomervakantie

Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!

50 dingen die je thuis kunt doen met kids

Zit je even thuis? Wij verzamelden wel 50 leuke tips en ideeën om binnenshuis met kinderen te doen.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!