Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boef 4+

Een boevenavontuur voor kleuters met slapstick en mime

Wie is de echte boef? Wat is de juiste sluiptechniek? Hoe kan je de politie helpen? En wat zit er in dat spannende zwarte doosje?

Boef is een boevenavontuur voor kleuters. Met zwarte maskers, grappige (panto-)mime acts en simpele omdraaiingen nemen de spelers de kinderen mee in groot avontuur. Wie is de echte boef? Wat is de juiste sluiptechniek? Hoe kan je de politie helpen? En wat zit er in dat spannende zwarte doosje?

Twee houtje-touwtje-detectives geven een masterclass ‘boef’. Met fantasie, humor en slapstick brengen de spelers een spannende whodunit.

Klik voor meer informatie en tickets op de roze websitebutton.

 

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede

Wenninkgaarde 40-42

7511 PH Enschede

Openingstijden 14:00 en 16:00
Prijs €15,-
Mail direct

Mail direct naar Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Open Huis Oldenzaal

Dompel je onder in kunst en cultuur tijdens de open huizen van Kaliber!

Cinekid Dagfestivals

Cinekid-films, creatieve workshops en belevenissen in het MediaLab op verschillende locaties in Twente

Door de bril van Bannink

Een feestelijke, muzikale voorstelling vol bekende meezingliedjes met het Reisopera Kinderkoor

Kinderboekenweek middag in de bieb

De Bibliotheek organiseert een feestelijk programma vol creatieve, verrassende activiteiten voor kinderen

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Herfstvakantie met kinderen in Twente

De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!