Blogs & inspiratie
3 schattige herfstdieren knutselen
Gepubliceerd op 7 oktober 2025
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Na een wandeling komen mijn kinderen altijd terug met jaszakken vol schatten uit het bos of park. Maar wat kun je er eigenlijk mee doen dan alleen ze te verzamelen? Na een tijdje liggen ze meestal bij ons te thuis verstoffen en worden ze uiteindelijk (in een onbewaakt moment) weggegooid.
Dochter van Kidsproof collega Jakobien maakte deze schattige herfstdiertjes van haar vondsten. Leuk en makkelijk om samen met je kinderen te maken.
.jpg)
Lief rupsje
Dit lieve rupsje eet gelukkig niet je plantjes op en is gemaakt van mooie grote kastanjes. Natuurlijk kun je dit diertje ook maken van eikels die van de bomen zijn gevallen.
.jpg)
Een beer of rendier van kastanjes
Zijn ze niet schattig? Dit beertje of rendier maak je op een echte herfstdag als je samen met je kids buiten hebt gewandeld om daarna te knutselen met natuurlijke materialen. Superleuk, en de meeste kinderen zijn er dol op!
Veel plezier!
Deze mooie herfstmaterialen werden in het bos gevonden tijdens het wandelen. Check onze Eropuit pagina Deze link opent in een nieuwe tab voor leuke wandelplekken.
Lees ook:
Alle blogs
Sinterklaas intochten in Twente
Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.
Stapstenen wandeling Haaksbergen
Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!Meer inspiratie
Zwembad Preston Palace
Een sprookjesachtig subtropisch zwemparadijs in Almelo? Jazeker, dat is Riviera bij Preston Palace!
FC Twente Kidsclub!
Echte voetbalfans in huis? Ook nog eens van FC Twente? Word dan lid van de Kidsclub!
de Reisopera zoekt Kleine Vosjes
Dit is je kans om op het podium te staan! Zingen en stralen bij een echte opera.