Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Happy Stones!

Gepubliceerd op 2 juni 2024

Het begon voor Elke met een berichtje op de groepsapp van de middelste dochter. Een enthousiaste ouder plaatste daar een berichtje met foto en een link naar een Facebooksite over Happy Stones. Daarbij stelde ze de vraag of dit niet iets voor ons mooie dorp Rossum zou zijn. Een aantal ouders reageerde gelijk enthousiast op dit berichtje. Zo onstond Happy Stones Rossum.

Door het berichtje was ik nieuwsgierig geworden. Ik ging zoeken naar de betekenis van Happy Stones en dat sprak ook mij gelijk aan. De combinatie van creatief bezig zijn, een ommetje maken én onderweg ook iets ‘te doen’ hebben vind ik een hele fijne. En zo gingen we bezig met onze eerste steen.

Uit de tuin haalden we een ronde steen die we mooi rood maakten. Met een paar stippen, een koppie met oogjes en wat zwarte lijnen werd het een lieveheersbeestje. We spoten de steen in met blanke lak en zochten samen een plek in het dorp voor deze steen. De grote keien op het dorpsplein bleken de ideale verstopplek. We maakten nog snel een foto en plaatsten deze op de (inmiddels gemaakte) Facebooksite Happy Stones Rossum.

happy stone

Toen we zondagmiddag weer langs de plek wandelden, lag de steen er nog. Maandagmiddag was dit niet meer het geval. Onze steen was weg! Juul snapte er niets van en begon hartverscheurend te snikken. Gelukkig hadden we samen al een tweede steen gemaakt (en verstopt) en kon ik haar daarmee afleiden.

We zijn zeer benieuwd waar ‘ons’ lieveheersbeestje weer opduikt in het dorp en welke stenen we nog meer gaan vinden in het mooie Rossum! We hebben onze tweede steen een heel mooi plekje gegeven in het dorp. Wie zal ‘m vinden?
Meer informatie over Happy Stones vind je op de Facebooksite van Happy Stones en Happy Stones Rossum Deze link opent in een nieuwe tab.

Groetjes Elke

Elke van BLOG by Elke is moeder van Fien, Jet & Juul en leerkracht op een basisschool.

Deze link opent in een nieuwe tab

Lees ook:

Alle blogs

Vrolijke lunchtrommels: maak van lunchen een feestje!

Het lijkt heel wat werk, maar met de juiste tips en vooral een la vol leuke accessoires maak je al snel een superleuke lunchbox om mee te nemen naar school. Lees snel verder voor lunchbox-inspiratie en tips voor leuke webshops met handige accessoires!

Scouting in Twente: de leukste scoutingclubs voor kinderen

Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!

8x Coole traktatie inspiratie!

Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

Favoriete uitjes & adressen

Funbowling Bie Heintje

Expeditie Twente

Next Level Enschede

’t Pannekoekhuis Borne

Meer inspiratie

Maak-het-mee-dag

Meedoen is leuker dan kijken! Dus volg een workshop, sport mee of maak iets creatiefs

Open lesweek

Een week lang gratis dansen bij X-Dance!

Historische optocht Saasveld

Een optocht vol geschiedenis, bijna ieder jaartal komt voorbij en wat zijn ze prachtig.

Twente Ballooning

Hét familie zomerevenement in Oldenzaal! Met de MEGA kindermiddag

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!