Blogs & inspiratie
Zomerse DIY-tips!
Gepubliceerd op 1 juni 2024
Joehoe! Het is zomer! Tijd voor bikini’s, strand, lekker met water spelen en barbecueën. Ik kan altijd enorm genieten van de vrolijke kleuren, de lange avonden, het buitenleven en de heerlijke zomerse gerechten.
Ook voor de kids zijn er natuurlijk heerlijke snacks te bedenken voor als het buiten warm is. Fruit is altijd goed, zeker als je het lekker ’tropisch’ serveert of er ijsjes van maakt.

Dan hebben ze daarna weer voldoende energie om buiten te spelen. Er zijn zoveel leuke zomerse spelletjes te verzinnen. Wij zijn fan van waterestafette, dat spel blijft een topper, maar heb je wel eens gehoord van het spel ’teenslipper schoppen’ Deze link opent in een nieuwe tab? Hilarisch! Zoek een goede open ruimte op en laat de kinderen een voor een vanaf een vaste plek hun slipper of pantoffel uitschoppen. Degene die zijn ‘schoen’ het meest ver weg schopt, heeft gewonnen!

Zijn de kids moe en warm van het spelen? Kruip dan in de tuin onder de parasol en maak een paar zomerse knutsels met ze. Een zonnetje of teenslippertjes bijvoorbeeld zijn gemakkelijk te maken en zien er zo leuk uit.

Zoek je voor de oudere kids een iets moeilijker werkje aan? Probeer dan eens dit zomerse strandtafereeltje te maken of deze vrolijke aardbei. Leuk!

Geniet van de zomer!
Lees ook:
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren
Wat is de Nederlandse natuur toch mooi en wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer.
Een echte Twentse voorjaarsvakantie
Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)
Olympische Winterspelen thuis
Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!Meer inspiratie
Huis van de Uitvinder
Zet je uitvindersbril op en kom op ontdekkingstocht bij Oyfo!
Ontdek & maak in de Museumfabriek
Ontdek de beste uitvindingen ooit met de 'ontdekkaart' en maak er daarna zelf een!
Alice in Wonderland (6+)
Verwacht poppenspel, inventieve decors en nieuwe muziek in het Wilminktheater!