Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Makkelijke kerstkapsels voor kids!

Gepubliceerd op 2 juni 2024

Ho ho ho, we kunnen binnenkort weer aan de bak.... met kerstkapsels... Help! Ik heb niet veel inspiratie en de meiden willen echt wel eens iets anders dan de standaard vlecht. Tijd om Angela van Angela's Haarstudio te vragen om wat inspiratie!

De feestdagen komen eraan, dus het wordt tijd om met de feestkapsels aan de gang te gaan. Mijn collega Claudine heeft zus Angela van Angela’s Haarstudio Deze link opent in een nieuwe tab weer gevraagd om een paar leuke kerstkapsels voor gemaksmoeders te bedenken en dat is gelukt!

* De kerstknot
Onze favoriet, deze prachtige knot die jouw dochter er meteen feestelijk uit laat zien. Als je dit filmpje bekijkt en goed oplet, maak jij deze knot straks zelf in een handomdraai!


*
 De watervalvlecht
De watervalvlecht is echt te gek, maar moet je wel even door hebben. Om het jullie zo makkelijk mogelijk te maken, hebben we hier ook een filmpje van gemaakt:

Maak de watervalvlecht af met een leuk kerst speldje!

* Hoge paardestaart met gevlochten haarband
Hou aan de rechterkant een grote pluk los en maak van de rest van het haar een hoge paardestaart. Doe hier een gezellig kerst elastiekje om. Pak de pluk die los hangt, en maak er een vlecht in. Ga met de vlecht van rechts over het hoofd naar links, zodat de vlecht als een haarband over het hoofd valt. Pak een speldje en zet dit vast. Klaar ben je!

* Haar los met een vlecht achter
Met Kerst mag het haar aan de voor- en achterkant best wat “boller”, dat staat sjiek, maar hoe krijg je dat voor elkaar? We hebben het Angela gevraagd, je doet het als volgt. Pak het voorste deel van het haar, strooi er volumepoeder in en tist. Kam het daarna voorzichtig glad naar achteren en je haar staat mooi bol. Maak dan een vlecht. Na ongeveer 3 “slagen” vlecht je aan beide kanten 1 plukje haar mee van de zijkant en vlecht vervolgens de vlecht verder af. Koop een leuk elastiekje, zoals deze met belletjes (van de Claire’s) en je hebt een mooi kerstkapsel. Leuk detail: als ze beweegt hoor je het belletje!

* Diadeem
Zet de diadeem in het haar. Aan de ene kant doe je het haar áchter de diadeem aan de andere kant laat je er een pluk voor hangen. Deze pluk draai je een aantal keren om de diadeem en je dochter is klaar voor het Kerstdiner op school!

De kerstaccessoires die we hebben gebruikt, komen bij Claire’s vandaan, maar je kunt natuurlijk ook bij de Primark of H&M kijken voor leuke kerst haarspulletjes.

Hopelijk heb je genoeg inspiratie om het haar van je dochter(s) feestelijk te maken met Kerstmis. Wil je nog meer inspiratie, kijk dan even naar de tips voor feestkapsels van Angela van vorig jaar! Deze link opent in een nieuwe tab

Heel veel succes en fijne feestdagen!

Lees ook:

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!

Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

7x de lekkerste ijsjes van Twente

Waar kun je de lekkerste ijsjes van Twente kopen? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van onze favoriete ijssalons. Dat wordt smullen!

Favoriete uitjes & adressen

Klimbos Achterhoek

Het Anker Bar & Food

Zomervakantie bij Oyfo

Pony vakantieochtenden

Expeditie Twente

Meer inspiratie

Zomervakantie bij Oyfo

Maak't bij Oyfo: zelf aan de slag met oude én nieuwe technieken!

Lattrop Pakt Oet

Het jaarlijkse dorpsfeest. Een weekend vol gezelligheid en feest, met genoeg kinderactiviteiten!

Kleuterbios: Vier Feest met Dikkie Dik

Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!

Expeditie Twente

Deze zomer ga je met een speciale editie van de speurkoffer op ontdekkingstocht door De Museumfabriek.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief