Attractiepark De Waarbeek
Een all-inclusive attractiepark in Hengelo met speeltuin en attracties.
Bij de Waarbeek is alles geregeld. Attracties, spelen, eten en drinken. Allemaal al bij de prijs inbegrepen!
Het park heeft attracties voor het hele gezin. Zo kun je in de achtbaan door de bochten scheuren, een ritje maken in de klassieke draaimolen of jezelf laten betoveren door de sprookjes. Elk jaar worden er nieuwe attracties toegevoegd aan het park. Wat dacht je van ‘DinoWorld’? Hier ga je op avontuur in de Raptor adventure. Maak ook een rondrit in de Dinoexpress, of ga dinobotten opgraven.
Klik voor meer informatie over de openingstijden, prijzen en arrangementen op de roze websitebutton. Op zoek naar een leuk idee voor een kinderfeestje? Of schoolreisje? Het is altijd feest bij de Waarbeek.
Voor nog meer Eropuit tips in en om Hengelo, Enschede, Almelo en Oldenzaal, kijk snel verder!
Attractiepark De Waarbeek
Twekkelerweg 327
7554 SC Hengelo
Openingstijden
De actuele openingstijden vind je op de websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie
Tetem codeer workshops
Hoe zet je een robotje in beweging? Leer het bij de codeer workshops bij Tetem!
Kleuterbios: Dikkie Dik 2
Kinepolis Kleuterbios met Dikkie Dik 2: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Enschede!Blogs & inspiratie
Alle blogs
IJsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze binnen no-time zelf.
Schaatsen op natuurijs
Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!
Spelletjes in de sneeuw!
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!