Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Maakplaats 053

Ga knutselen met nieuwe technieken in bibliotheek Enschede. 3D printen, borduren en nog veel meer!

Sinds kort vind je in de Bibliotheek Enschede de Maakplaats053. Hier kan jong en oud aan de slag met nieuwe technieken, zoals een 3D printer, lasersnijder, snijplotter, elektrische borduurmachine en meer!

Elke laatste vrijdag van de maand is er een open inloop van 13.30 – 16.00 uur. Tijdens deze inloopmiddag kun je onder begeleiding aan de slag met het uitwerken van eigen creatieve ideeën. Meestal wordt er gewerkt met een gaaf thema. Kijk voor alle aankomende thema’s op de site.

Aanmelden is niet nodig. Je kunt deze middag op elk moment binnenlopen om iets te ontwerpen of te maken. Hier zijn geen kosten aan verbonden.

Bibliotheek Enschede

Pijpenstraat 15

7511 GM Enschede

Openingstijden 13:30-16:00
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Enschede

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lammetjesdagen in Twente!

In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?

Nieuwe traktatie ideetjes!

Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!

9x Uitkijktorens in Twente

Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?

Zo maak je zelf een kabouterpad

Kabouterpaden zijn een favoriet uitje met jonge kinderen. Bij de start krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg. Echt heel leuk en té schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie voordeur.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief