Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De IJskuip

Boeoe....ren Softijs! Ambachtelijk gemaakt; dat is Twentsiliaans genieten bij De IJskuip!

Schep- en softijs en eigengemaakte koffie op het boerenerf bij De IJskuip in Denekamp! Dat wil je toch na een heerlijk fietstochtje langs het kanaal Almelo-Nordhorn.

Binnen kun je gezellig zitten. Bij mooi weer is het nog lekkerder om op het terras je ijsje te eten. Uitzicht op het water en de koeien, kalfjes, kippen en varkens. Op het boerenerf is altijd wat te doen, de varkens en de kippen worden gevoerd of de koeien worden gemolken.

Terwijl je geniet van het ijs kunnen de kinderen helpen met de dieren verzorgen en ze vertroetelen of zich uitleven in de grote speeltuin.

Wist je dat IJskuip 2.0 gevestigd zit bij Anker Bar & Food in Saasveld? Ze hebben een ruim terras – met uizicht op de grote speeltuin. Ideale pauze plek voor een lekker fietstochtje.

Tip: je kunt hier ook een kinderfeestje ‘zelf ijs maken’ doen! Voor meer informatie klik je via de roze button door naar de website.

We hebben nog meer heerlijke ijssalons en snoep-en taartenwinkels voor je verzameld. Kijk hiervoor in onze categorie Uit Eten

De Ijskuip

Schotbroekweg 2

7591 ND Denekamp

Openingstijden

Als het weer het toelaat is De IJskuip vanaf het eerste weekend
van maart geopend op:

dinsdag t/m zondag: 11:00 – 21:00
maandag: gesloten

Mail direct

Mail direct naar De Ijskuip

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speelboerderij Dondertman

Schaapjes en geitjes aaien in het Knuffelhuis bij Speelboerderij Dondertman!

Erve Meinders

Op dit erf kun je spelen, eten, paardrijden en een feestje vieren!

FAMILIETICKET

Met het hele gezin naar Kinepolis Enschede met flinke korting!

Speeltuin Morskieft

Al 100 jaar heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!

Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief