De Watermölle
De Watermölle is bij uitstek een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te gaan ontdekken.
Op het allermooiste plekje van Twente kun je genieten van een lekker hapje en/of drankje met uitzicht op de Oostendorper Watermolen en de prachtige natuur daar omheen.
Maak eerst een lekkere wandeling door de omgeving en neem plaats op het terras of binnen voor een lekker drankje of hapje.
Er wonen heel veel kabouters rondom De Watermölle. De kinderen kunnen naar ze op zoek gaan tijdens een leuke Kaboutertocht.
Verder ben je hier dichtbij de stapstenen van Lankheet, een erg leuke korte wandeling met kids. En ook leuk: je kunt hier hele handige ouder-kind tandems huren.
Reserveer een tafeltje via de roze websitebutton.
We versturen regelmatig een nieuwsbrief met inspiratie voor kinderuitjes. Schrijf je nu vast in en ontvang de leukste tips in je mailbox!
De Watermolle
Watermolenweg 3
7481 VL Haaksbergen
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Scouting clubs in Twente
Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!