Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Roekoetocht Ruurlo

Op avontuur in de natuur!

Van jonge avonturiers van 6 t/m 12 jaar is er van alles te beleven in de bossen rondom de Heikamp. Tijdens de spannende Roekoetocht ontdek je dat allemaal.

Al speurend door de natuur voer je 5 kilometer lang leuke opdrachten uit. Leuk idee ook voor een kinderfeestje of schoolreisje. Is anderhalf tot twee uur speuren net iets te lang? Dan kan je de route ook iets inkorten, of leen je een bolderkar. 

De speurkaart van de Roekoetocht is verkrijgbaar bij De Heikamp of VVV Ruurlo. Klik voor meer informatie op de roze websitebutton. 

Tip: altijd op de hoogte blijven van de leukste uitjes? Schrijf je dan nu in voor onze Nieuwsbrief!

De Heikamp

Hengeloseweg 2

7261 LV Ruurlo

Openingstijden april - november: dagelijkst geopend van 11:00 - 20:00 uur
november - april: dinsdag t/m zondag van 11:00 - 20:00 uur
Prijs € 3,50
Mail direct

Mail direct naar De Heikamp

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief