Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek het Beleefbos

Ga lekker buiten spelen op de verschillende natuurspeelplekjes in het Weusthagbos!

Het Beleefbos Weusthag ligt in het noorden van Hengelo en maakt deel uit van stadspark Weusthag.  Heb je zin om op woensdagmiddag even met de kids het bos in te gaan, dan is het Beleefbos een super leuke tip. 

Je kunt op ontdekking door een kruiptunnel, spring-stap-palen-paden, wilgenhutjes en over de klimheuvels. Bij het Beleefbos is ook de Heemtuin te vinden! Boven de A1 kun je ook de Weusthagtoren beklimmen om Hengelo eens van boven te bekijken. Ga jullie ook op ontdekkingstocht?

Klik via de roze button door naar de website voor meer informatie.

Tip: Meer buiten-activiteiten vind je in onze categorie Uitagenda!

Het Beleefbos Weusthag

Van Alphenstraat 15a

7556 JT Hengelo

Openingstijden - Iedere zondag medio april tot medio september: 13.00-16.00 uur. 
- Werkochtenden: dinsdag 9.00-12.00 uur en zaterdagochtend in de maanden maart/april/oktober.
- Woensdagavond in de maanden mei t/m augustus.
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Het Beleefbos Weusthag

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.

Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Tips voor Pinksteren met kinderen

Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief