Ontdek het Beleefbos
Ga lekker buiten spelen op de verschillende natuurspeelplekjes in het Weusthagbos!
Het Beleefbos Weusthag ligt in het noorden van Hengelo en maakt deel uit van stadspark Weusthag. Heb je zin om op woensdagmiddag even met de kids het bos in te gaan, dan is het Beleefbos een super leuke tip.
Je kunt op ontdekking door een kruiptunnel, spring-stap-palen-paden, wilgenhutjes en over de klimheuvels. Bij het Beleefbos is ook de Heemtuin te vinden! Boven de A1 kun je ook de Weusthagtoren beklimmen om Hengelo eens van boven te bekijken. Ga jullie ook op ontdekkingstocht?
Klik via de roze button door naar de website voor meer informatie.
Tip: Meer buiten-activiteiten vind je in onze categorie Uitagenda!
Het Beleefbos Weusthag
Van Alphenstraat 15a
7556 JT Hengelo
Openingstijden
- Iedere zondag medio april tot medio september: 13.00-16.00 uur.- Werkochtenden: dinsdag 9.00-12.00 uur en zaterdagochtend in de maanden maart/april/oktober.
- Woensdagavond in de maanden mei t/m augustus.
Prijs
gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
5 originele Moederdag verrassingen
Op moederdag moeten de moeders toch echt wel even extra in het zonnetje worden gezet. Naast een ontbijtje op bed, is een knutselwerk natuurlijk altijd leuk. Of wat dacht van deze ideetjes?
8x lieve knutsels voor moederdag
Het is bijna moederdag. Als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor iedereen die nog wel een paar leuke ideetjes kan gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete moederdag verrassingen.