Hulsbeach
Kom met je (b)engeltjes naar het Hulsbeach voor té gekke activiteiten!
Er is hier naast een hapje en een drankje namelijk nog iets veel leukers: Plezier! Het Hulsbeach heeft een kinderspeeltuin rondom het water, een speelbos, een groot speelveld voor eigen games en een fotospeurtocht. Geheel gratis.
Daarnaast kun je met de kinderen ook aan Sammy de speurtocht meedoen (€5,-) of meedoen met een beachgame (variërend in prijs). Plezier met een hoofdletter P!
Klik op de roze websitebutton voor de website.
Voor meer leuke activiteiten. Kijk op onze Eropuit pagina.
Hulsbeach
Oude Almeloseweg 11
7576 PE Oldenzaal
Openingstijden
Bij mooi weerPrijs
Gratis€5,- voor de Samme speurtocht
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De favoriete speelbossen in Twente
Heb jij echte buitenkinderen? De natuur in Twente is zo mooi! Dus hup... klimschoenen aan, kinderen mee en bezoek een van deze fijne speelbossen of natuurspeeltuinen in Twente.
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.
Tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!