
Dieren aaien!
Bokjes zien springen, lammetjes aaien of konijntjes knuffelen? Dat kan bij Kinderboerderij Scholtenhagen!
De kinderboerderij ligt in het mooie sport- en recreatiepark Groot Scholtenhagen in Haaksbergen. In 1975 ontstond, in de voormalige boerderij van de familie te Lintelo, met de komst van 3 dwerggeitjes, heel voorzichtig een kinderboerderij.
Inmiddels vind je er veel meer mooie dieren. Zoals prachtige vogels, Friese melkschapen, de Nederlandse Bonte geit, of krombek eenden. Neem er eens een kijkje, want naast de dieren kun je er ook leuk spelen op de speeltoestellen in het weitje!
Op de website zetten ze, in de kraamkamer, een foto van elke pasgeborene. Zo schattig! Maar veel leuker is het natuurlijk om dit in het echt te gaan bekijken. Meer informatie vind je op de website, via de roze button.
We hebben nog meer Eropuit tips voor je op een rijtje gezet in o.a. Haaksbergen, Hengelo, Oldenzaal en Almelo!
Kinderboerderij Scholtenhagen
Scholtenhagenweg 25A
7481 VN Haaksbergen
Openingstijden
Dagelijks geopend van 9:00 – 16:15 uur.Periode april t/m oktober: in het weekend van 9:00 – 17:30 uur.
Prijs
GratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!
Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?