Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurcamping Lemeler Esch

Genieten & ontdekken bij Natuurcamping De Lemeler Esch!

Eindelijk is het zover! Tijd om de laatste spulletjes te pakken voor een kampeer- of bungalowvakantie naar één van de natuurlijkste kindercampings van Nederland!

Natuurcamping De Lemeler Esch is een middelgrote eigentijdse natuurcamping bij Ommen, bijzonder gelegen aan de Lemelerberg in Lemele, met luxe voorzieningen. De camping biedt naast basis- en comfortplaatsen ook campingplaatsen met privé sanitair. 

Kinderen gaan op ontdekkingstocht in het speelbos, spetteren in het verwarmde buitenzwembad en sluiten de dag af bij het verhalenvuur in het buitentheater waar iedereen na afloop een broodje of marshmallow mag maken. 

Volop speelplezier in de natuur
Bij De Lemeler Esch dagen ze de kids uit hun eigen spel te spelen, vriendjes te maken en mee te doen aan bijzondere activiteiten. Wekelijks is er het Groen Doen Paviljoen waar kinderen zich uitleven met bouwen met groene materialen. 

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie. 

Tip: gek op de natuur? Kijk dan eens in onze categorie Eropuit!

Natuurcamping De Lemeler Esch

Lemelerweg 16

8148 PC Lemele

Openingstijden Geopend van 8 april tot 28 oktober
De bungalows worden het hele jaar door verhuurd
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Natuurcamping De Lemeler Esch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas nieuwsbrief

Onze Sinterklaas nieuwsbrief is uit met de leukste Sinterklaasactiviteiten, cadeautips, voorstellingen en nog veel meer!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

8x warme choco

Na een goeie boswandeling is er niks lekkerder dan een flinke kop warme chocolademelk. Ook perfect als pauze-drankje. Bij deze restaurants en café's hebben ze er een vak van gemaakt. Ook de locatie & omgeving is hier prachtig. Onderaan staat een link naar Google Maps. Ga er op uit en probeer ze allemaal!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >