Gratis naar het Rijksmuseum
Kunst kijken wordt nog leuker met de verzamelkoffer. En kids gaan gratis naar het Rijksmuseum Twenthe.
Voor kinderen van alle leeftijden organiseert het Rijksmuseum Twenthe elke dag activiteiten om jouw bezoek onvergetelijk te maken. En een mooi kado: toegang voor kinderen is geheel gratis.
Kinderen van alle leeftijden kunnen zich creatief uitleven als echte kunstenaars in de Kinder-doe-gallerij. Ontdek wat jij kunt maken met alle spullen in het doe-Paradijs.
Er zijn zeer regelmatig bijzondere tentoonstellingen in dit prachtige museum. Om het voor je kind, maar ook voor jezelf nog leuker te maken kunnen ze bij de entree een gave verzamelkoffer meenemen. De koffer zit bomvol met puzzels, leuke vragen, creatieve doe-opdrachten, spelletjes en nog veel meer dingen. Het bijzondere van de koffer is dat kinderen samen met jou, op een leuke en leerzame manier, het museum verkennen. Niks saais aan, zo’n museum!
Op de website staan alle activiteiten en tentoonstellingen vermeld. Via de roze button kom je direct op de site van Rijksmuseum Twenthe.
Tip: wij hebben nog een aantal leuke musea en Eropuit tips in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal voor je verzameld.
Rijksmuseum Twenthe
Lasondersingel 129 - 131
7514 BP Enschede
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op zoek naar het leukste kinderfeestje?
Maart staat bij Kidsproof Twente in het teken van kinderfeestjes. Alle jarige jobjes en jetjes willen natuurlijk het tofste feestje om hun verjaardag te echt vieren. Hieronder alvast wat tips...
Vlonderpad wandeling
Deze wandeling op Landgoed Singraven in Denekamp is prachtig in elk jaargetijde. Op de 'belevingsroute' van 7,5 vind je ook het Vlonderpad. Wij hebben een kortere kidsproof variant op de route voor je gevonden. Zo kan je in een uurtje (4,5 km) toch genieten van de omgeving, en houden de korte beentjes het ook prima vol!
6x terras met speeltuin
In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!