Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen in Oldenzaal

In het zwembad van Sportcentrum Vondersweijde kun je heerlijk spelen en zwemmen!

Neem een sportieve duik in het 25 meter wedstrijdbad. Verfrissend maar wel lekker: de watertemperatuur is ca. 28° C. Het recreatiebad is nog warmen, 32° C. Lekker! Hier kun je naar buiten zwemmen, of van de glijbaan. Er is ook een waterval, een bruisplateau, massagestralen, een peuterbadje, een bubbelbank buiten en een turbodouche.

Verder is er veel speelmateriaal en tijdens de (school)vakanties worden er extra veel leuke activiteiten georganiseerd. In de zomervakantie kun je heerlijk zonnen en spelen op de ligweide. Voor de kinderen is er een zandbak. Voor de kleintjes een peuterbadje. Heerlijk spetter-speelplezier.

Kijk voor meer informatie over het sportcentrum op de website via de roze button.

Tip: heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Doe het snel en ontvang de beste tips in je mailbox!

Sportcentrum Vondersweijde

Ada Kokstraat 20

7572 EA Oldenzaal

Openingstijden Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum Vondersweijde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Tetem codeer workshops

Hoe zet je een robotje in beweging? Leer het bij de codeer workshops bij Tetem!

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Nationale Voorleesdagen

De Nationale Voorleesdagen zijn weer van start gegaan. Lees het Prentenboek van het Jaar voor!

Kleuterbios: Dikkie Dik 2

Kinepolis Kleuterbios met Dikkie Dik 2: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Enschede!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Schaatsen op natuurijs

Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!

Spelletjes in de sneeuw!

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

13x warme chocolademelk ideeën

Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

IJsbellen maken

Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze binnen no-time zelf.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief