Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen in Oldenzaal

In het zwembad van Sportcentrum Vondersweijde kun je heerlijk spelen en zwemmen!

Neem een sportieve duik in het 25 meter wedstrijdbad. Verfrissend maar wel lekker: de watertemperatuur is ca. 28° C. Het recreatiebad is nog warmen, 32° C. Lekker! Hier kun je naar buiten zwemmen, of van de glijbaan. Er is ook een waterval, een bruisplateau, massagestralen, een peuterbadje, een bubbelbank buiten en een turbodouche.

Verder is er veel speelmateriaal en tijdens de (school)vakanties worden er extra veel leuke activiteiten georganiseerd. In de zomervakantie kun je heerlijk zonnen en spelen op de ligweide. Voor de kinderen is er een zandbak. Voor de kleintjes een peuterbadje. Heerlijk spetter-speelplezier.

Kijk voor meer informatie over het sportcentrum op de website via de roze button.

Tip: heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Doe het snel en ontvang de beste tips in je mailbox!

Sportcentrum Vondersweijde

Ada Kokstraat 20

7572 EA Oldenzaal

Openingstijden Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum Vondersweijde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16 tips voor een toffe meivakantie in Twente

Met koningsdag begint de meivakantie extra feestelijk! Wij hebben de leukste uitjes en activiteiten in deze meivakantie voor je verzameld!

8x lieve knutsels voor moederdag

Het is bijna moederdag. Als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor iedereen die nog wel een paar leuke ideetjes kan gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete moederdag verrassingen.

5 originele Moederdag verrassingen

Op moederdag moeten de moeders toch echt wel even extra in het zonnetje worden gezet. Naast een ontbijtje op bed, is een knutselwerk natuurlijk altijd leuk. Of wat dacht van deze ideetjes?

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief