Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlonderpad

Lekker met de kids de natuur in over het Vlonderpad bij Kasteel Twickel!

‘De Umfassungsweg’ is een ca. 9 km lange wandelroute door de mooiste landschappen van Landgoed Twickel. Dit is de enige route op het landgoed die met paaltjes is uitgezet. De vorm van de paaltjes is geïnspireerd op de Jachtpalen van het landgoed.

Het Vlonderpad is een deel van de route, en deze is erg leuk om met de kinderen te lopen.

Je start de route bij Restaurant Het Hoogspel, waarna je tegen de klok in de route gaat lopen (de bewegwijzering is alleen in die richting goed zichtbaar). Je loopt over de prachtige Deldener Esch, waarna je bij het Vlonderpad komt. Omdat de hele route wat lang is om met kinderen te lopen neem je dezelfde weg weer terug.

Met rode wangen van het rennen door het bos kunnen de kids bij Restaurant Het Hoogspel ook nog de speeltuin in. Gezellig even met z’n allen wat drinken!

Tip: klik even door, via de roze button, naar de website; hier vind je een handige plattegrond van de wandeling.

Tip: we hebben nog meer leuke wandelingen verzameld in onze Eropuit categorie!

Stichting Twickel

Twickelerlaan 7

7495 VG Ambt Delden

Openingstijden zonsopgang - zonsondergang
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Stichting Twickel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!

Sinterklaas intochten in Twente

Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief