Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escape Room ‘Het Rutbeek’

Deze spannende smokkeltocht heeft maar 1 doel: te ontsnappen van de Commiezen. Leuk voor kids vanaf 12.

Zijn jullie de volgende die komen smokkelen en weten te ontsnappen? Bij Escaperoom Rutbeek in Enschede probeer je samen met je vrienden te ontsnappen uit de escape room met als thema; smokkeltocht.

‘We zijn in het jaar 1953…

Nederland zat volop in de wederopbouw en ook in Duitsland waren tekorten op het gebied van levensmiddelen, zoals koffie, thee, sigaretten, roomboter en zout. Dit had tot gevolg dat de bewoners van het landelijke grensgebied hun eigen oplossingen zochten en er ontstond een verboden handel tussen Nederlandse en Duitse inwoners.

Het smokkelen gebeurde in de avond en nacht om zo de pakkans te verkleinen. Wanneer je werd gesnapt werd er hard opgetreden. De douaniers, Commiezen genaamd, waren heel fanatiek. De smokkelwaar werd afgenomen en men verdween voor enkele dagen in het kot!

Vanaf 12 jaar kun je de uitdaging aangaan om te ontsnappen uit de escape room. Je kunt met een groep van minimaal 3 tot maximaal 6 kinderen jouw smokkelavontuur beleven! Graag 15 minuten voor aanvang aanwezig zijn. De tocht duurt 1 uur. Bij ontvangst krijgen de kinderen iets te drinken en de begeleiders koffie of thee. Je mag zelf iets lekkers/eten meenemen en daar nuttigen.

Wil je ook een spannende Escape Room ‘Smokkeltocht’ boeken? Klik dan via de website button door naar Escape Room Rutbeek (voorheen Skicentrum Moser).

Tip: Wist je dat je deze activiteit ook prima als familie-uitje kunt doen?

Meer te gekke activiteiten vind je in op uitgebreide themapagina Eropuit!

Vallei53

Blikkersmaatweg 15

7546 RJ Enschede

Openingstijden Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Vallei53

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Maak zelf je Oranje WK powerfood en snacks!

Alles voor oranje! En met deze gezonde snacks knallen we zo het WK door.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Halverwege de zomervakantie

Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief