Kinderfietsroute Den Ham
Een korte fietsroute, speciaal uitgezet voor kinderen en hun (groot)ouders.
Op deze fietstocht van 16 kilometer kun je onderweg genieten van een lekker zelfgemaakt roomijsje. Via het “KOEPAD” maak je kennis met de dieren op de ijsboerderij. Niet doorfietsen zonder te proeven hoor!
Je fietst ook langs de “Sahara”. Een grote zandverstuiving waar je lekker kunt spelen, ravotten en hutten bouwen. Neem een emmer en schepje mee! Kijk ook eens even bij een van de kikkerpoelen onderweg. Is er al kikkerdril? Of springen de kikkers al rond?
De route is gratis te downloaden via de roze websitebutton.
Tip: bekijk ook andere leuke kinderfietsroutes in onze blog!
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Zomeruitje naar Kinepolis
Bezoek Kinepolis Enschede en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!
Maisdoolhof Buurse
Het perfecte uitje in de buitenlucht: lekker dwalen door het maisdoolhof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?
Halverwege de zomervakantie
Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!
10x toffe spelletjes met water
Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!