Jarig? Boek een buitenfeest
Naar buiten, klauteren, speuren en onderzoeken! Vier je feestje bij Hof Espelo en je doet het allemaal!
Alle kinderfeestjes die je bij Bezoekerscentrum Koetshuis Hof Espelo kunt doen zijn gericht op de natuur en buitenspelen.
Zo kun je hier bijvoorbeeld de volgende kinderfeestjes doen:
• Kabouterpad
• Fotopuzzeltocht
• Uilenballen pluizen
• Nestkastjes timmeren
• Beestentocht
Het leuke is dat Het Koesthuis Hof Espelo ook open staat voor eigen ideeën, waarbij ze in overleg kijken wat mogelijk is! Dus is jouw tuin niet groot genoeg, maar heb je een reuze idee, klik dan snel door naar de website via de roze button!
Tip: In Speelbos ’t Klauterwoud, naast het bezoekerscentrum, kun je nog even lekker klimmen op de bomenmikado of je eigen fantasiesoep maken voordat je naar huis gaat!
Kijk voor meer originele kinderfeestje in onze kinderfeestjes categorie!
Bezoekerscentrum Hof Espelo
Weerseloseweg 259
7522 PS Enschede
Openingstijden
Reserveren in overleg
Prijs
Vanaf €5 per kind, inclusief ranja, koffie en iets lekkersToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24 spelletjes die kinderen zelf kunnen doen
Deze spellen spelen je kinderen helemaal zelf. Alleen of met elkaar. Oh, wat is dit ideaal. Samen met je kind een spelletje doen is vaak reuze gezellig, maar soms hebben we toch liever een momentje voor onszelf. Op die momenten zijn deze spelletjes onmisbaar in je repertoire. We hebben ze handig per leeftijd gesorteerd.
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.