Glamour Nails!
Lekker tutten met je vriendinnen; nagels knippen, vijlen, lakken en versieren! Bij Mix-Nails!
Een super leuk idee om bij jou thuis te organiseren voor jouw vriendinnen! Je leert eerst hoe je nagels eigenlijk goed moet knippen en hoe je zo’n mooie ronde vorm krijgt.
Ook niet onbelangrijk: hoe hou je ze nu eigenlijk schoon en mooi? Je leert dus hoe je ze moet knippen, lakken en vijlen!
En uiteraard mogen de meiden een kunstnagel lakken en versieren! Deze krijgen ze na afloop natuurlijk mee naar huis, samen met het nageldiploma. Als afsluiting wordt iedereen ook nog leuk opgemaakt dus je gaat in style naar huis!
De meiden zijn al snel zo’n 2,5 tot 3 uur aan het tutten met elkaar. Voor meer informatie klik je door naar de website, via de roze button.
We hebben nog meer leuke beauty feestje voor je verzameld! Kijk hiervoor in onze categorie kinderfeestjes.
Mix Nails
Paardebloem 21
7463 EL Rijssen
Openingstijden
Data in overlegPrijs
Vanaf €12,50 p.p. (afh. van het aantal kinderen)Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.
De favoriete speelbossen in Twente
Heb jij echte buitenkinderen? De natuur in Twente is zo mooi! Dus hup... klimschoenen aan, kinderen mee en bezoek een van deze fijne speelbossen of natuurspeeltuinen in Twente.
Scouting clubs in Twente
Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!