Ballorig Nijverdal
Zin om je helemaal even uit te leven? Ga dan naar speelparadijs Ballorig!
Ballorig in Nijverdal is een overdekt speelparadijs voor kinderen van 0 tot en met 12 jaar. Hier kunnen ze heerlijk kunnen springen op de megatrampoline, crossen op het autocircuit of klimmen op de spannende klimtoestellen. Voor de peuters (tot 4 jaar) is er een aparte speelruimte.
Lekker swingen doe je met de lapjeskat Chat. Af en toe komt hij op bezoek. Ze kunnen hem een handje of een knuffel geven en gaat graag op de foto!
Terwijl de kids zich uitleven in het speelparadijs, kun jij een kopje koffie drinken of iets eten in het restaurant. Er is gratis wifi en je hebt er een goed overzicht over de diverse speeltoestellen.
Er is ook een vestiging in Enschede. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: Er zijn nog meer meer leuke speeltuinen, kijk in onze categorie Eropuit!
Ballorig
Van Den Bergsweg 3
7442 CK Nijverdal
Openingstijden
zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
Winteruitjes in januari
Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!