Word hulpboswachter!
Ben jij uit het goede boswachterhout gesneden? Ben jij een natuurvriend? Een boswachter in spe?
Dan kan Boswachter Bart van Staatsbosbeheer Sallandse Heuvelrug jouw hulp gebruiken! De Hulpboswachter is een ruige tocht voor stoere jongens en meiden.
Per groepje leen je een rugzak met o.a. verrekijker, kompas, en het Hulpboswachtershandboek met opdrachten. Elke Hulpboswachter krijgt een jasje en logboek, het logboek mag je houden. Met het Hulpboswachtershandboek en hulpboswachtersjas vol met gadgets ga je op pad. Bij terugkomst krijg je in het Buitencentrum het diploma van de Boswachter Academie.
Trek stevige schoenen aan en kleed je op het weer! De tocht duurt 2 uur en is op eigen gelegenheid.
We hebben nog meer leuke activiteiten voor je verzameld, kijk daarvoor in de categorie Eropuit!
Buitencentrum De Sallandse Heuvelrug
Grotestraat 281
7441 GS Nijverdal
Openingstijden
april t/m oktober: dagelijks van 10:00 - 17:00 uurnovember t/m maart: di t/m zo 10:00 - 16:00 uur
gesloten 25 en 31 december en 1 januari
Prijs
€ 5Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kindervoorstellingen
Voor je neus de mooiste verhalen en liedjes tot leven zien komen? Samen naar het theater blijft een bijzonder uitje. Deze voorstellingen zijn speciaal gemaakt voor het hele gezin, interactief voor de kleinsten en betoverend voor de grootsten!
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.
De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente
Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.