Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jeugdcircus Caroly

Jeugdcircus Caroly is een gezellige circusclub met geweldige artiesten. Wordt jij hun nieuwste aanwinst?

Wil je ook leren jongleren, eenwieleren, acrobatieken en nog veel meer? En ben je 4 jaar of ouder? Dan kun je al meedoen met dit spektaculaire circus!

Carla en Lizy trainen de kinderen wekelijks in sporthal de Mossendam en gaan op zoek naar het talent van jouw kind! Thema’s die aan bod komen zijn:

  • plezier maken
  • samenwerken met elkaar
  • fouten maken mag
  • op elkaar kunnen vertrouwen
  • en…. leren van elkaar. En dat doen ze!

Elk jaar wordt er een geweldige première in elkaar gezet, opgevoerd in Theater De Reggehof in Goor. Zo leert ‘jouw kleine artiest’ zich al op jonge leeftijd te presenteren aan het hooggeëerd publiek!

Tip: wist je dat je het jeugdcircus ook kunt inhuren voor bijvoorbeeld een buurtfeest? Hoe cool is dat! Kijk voor meer info op hun website, via de roze button.

We hebben nog meer bijzondere clubjes voor je gevonden in o.a. Hengelo, Enschede en Oldenzaal!

Trainingslocatie: Sporthal de Mossendam

De Mossendam 2

7471 SJ Goor

Openingstijden

De training is op zaterdagochtend in sporthal de Mossendam in Goor

  • beginners: 9:00 tot 10:00 uur
  • gevorderden: 10:00 tot 12:00 uur
Prijs €25 per kwartaal
Mail direct

Mail direct naar Trainingslocatie: Sporthal de Mossendam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Herfstvakantie met kinderen in Twente

De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?

De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.

De leukste kindervoorstellingen

Voor je neus de mooiste verhalen en liedjes tot leven zien komen? Samen naar het theater blijft een bijzonder uitje. Deze voorstellingen zijn speciaal gemaakt voor het hele gezin, interactief voor de kleinsten en betoverend voor de grootsten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief