Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Judoschool Haagsma

Zin om te stoeien, rennen, rollen en sterk worden? Ga dan op judo bij Judoschool Haagsma!

Stoeien en toch jezelf beheersen, samenwerken en tegelijk bezig zijn met je eigen lijf. 

Dat het goed voor je is, is duidelijk. Maar belangrijker, het is hartstikke leuk om te doen! Elke week verbeter je jouw basistechnieken. En je leert nieuwe vaardigheden en worptechnieken.

De enthousiaste judomeesters zijn heel duidelijk in wat ze van je verwachten en daardoor leer je heel veel! In het examen kun je dat laten zien en een volgende kleur slip of band verdienen.

Ook een keertje meedoen? Ze hebben vestigingen in Hengelo, Haaksbergen, Borne en Wierden. Kijk, via de roze websitebutton, op de website van Judoschool Haagsma voor de mogelijkheden en lestijden!

Voor meer leuke sporten kun je in onze categorie Clubjes rondkijken!

Judoschool Haagsma

Isaac Da Costastraat 22

7552 VV Hengelo

Openingstijden Zie de website voor het actuele lesrooster!
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Judoschool Haagsma

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24 spelletjes die kinderen zelf kunnen doen

Deze spellen spelen je kinderen helemaal zelf. Alleen of met elkaar. Oh, wat is dit ideaal. Samen met je kind een spelletje doen is vaak reuze gezellig, maar soms hebben we toch liever een momentje voor onszelf. Op die momenten zijn deze spelletjes onmisbaar in je repertoire. We hebben ze handig per leeftijd gesorteerd.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

Spetteren in Gronau

De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief