Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Peuteratelier

Maak kennis met nieuwe materialen en creatieve activiteiten!

Voor jonge kinderen is het van groot belang dat ze de wereld om hen heen ontdekken. Ze onderzoeken op tal van manieren hoe een materiaal voelt en wat je er mee kan en juist niet mee kan doen.

Knutselen is eigenlijk een speelse manier van leren en eigen maken. Daarmee is het een belangrijk onderdeel van onze gehele ontwikkeling.

In deze workshops staat niet het resultaat, maar het proces en de ervaring centraal. Maak samen met je (klein)kind kennis met nieuwe materialen en activiteiten op een uitnodigende manier. Samen ga je op ontdekkingstocht en neem je nieuwe ideeën en inzichten mee naar huis.

Voor: Kinderen van 2 t/m 4 jaar en hun (groot)ouders/verzorgers.

Meenemen: Oude kleren

Tijd: Je kunt starten wanneer je wilt. Je koopt een strippenkaart van 5 of 10 lessen en je mag zelf bepalen wanneer je meedoet, één losse les is ook mogelijk.

Thema: klik even door naar de website van Kijk & Doe voor de thema’s per workshop die je aanspreekt.

Tip: in onze Uitagenda vind je nog veel meer creatieve activiteiten!

Kijk & Doe

Boomshoeksstraat 4

7601 VJ Almelo

Openingstijden Elke dinsdag-, woensdag-, donderdag-, vrijdag- en zaterdagochtend van 10:00 tot 11:00.
Prijs 1 les: € 9,- 5 lessen: € 40,- 10 lessen: € 80,-
Mail direct

Mail direct naar Kijk & Doe

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente

Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!