Peuteratelier
Maak kennis met nieuwe materialen en creatieve activiteiten!
Voor jonge kinderen is het van groot belang dat ze de wereld om hen heen ontdekken. Ze onderzoeken op tal van manieren hoe een materiaal voelt en wat je er mee kan en juist niet mee kan doen.
Knutselen is eigenlijk een speelse manier van leren en eigen maken. Daarmee is het een belangrijk onderdeel van onze gehele ontwikkeling.
In deze workshops staat niet het resultaat, maar het proces en de ervaring centraal. Maak samen met je (klein)kind kennis met nieuwe materialen en activiteiten op een uitnodigende manier. Samen ga je op ontdekkingstocht en neem je nieuwe ideeën en inzichten mee naar huis.
Voor: Kinderen van 2 t/m 4 jaar en hun (groot)ouders/verzorgers.
Meenemen: Oude kleren
Tijd: Je kunt starten wanneer je wilt. Je koopt een strippenkaart van 5 of 10 lessen en je mag zelf bepalen wanneer je meedoet, één losse les is ook mogelijk.
Thema: klik even door naar de website van Kijk & Doe voor de thema’s per workshop die je aanspreekt.
Tip: in onze Uitagenda vind je nog veel meer creatieve activiteiten!
Kijk & Doe
Boomshoeksstraat 4
7601 VJ Almelo
Openingstijden
Elke dinsdag-, woensdag-, donderdag-, vrijdag- en zaterdagochtend van 10:00 tot 11:00.Prijs
1 les: € 9,- 5 lessen: € 40,- 10 lessen: € 80,-Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
5 originele Moederdag verrassingen
Op moederdag moeten de moeders toch echt wel even extra in het zonnetje worden gezet. Naast een ontbijtje op bed, is een knutselwerk natuurlijk altijd leuk. Of wat dacht van deze ideetjes?
16 tips voor een toffe meivakantie in Twente
Met koningsdag begint de meivakantie extra feestelijk! Wij hebben de leukste uitjes en activiteiten in deze meivakantie voor je verzameld!