Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stravinsky Slapen

Slapen in hartje Hengelo? Dan slaap je met het hele gezin bij Stravinsky.

En heus niet alleen voor het lekkere eten!

Bij Stravinsky Eten, Drinken & Slapen houden ze niet van poespas. Dus bij hun geen roomservicebediendes met trolley, geen chocolaatjes op je kussen en geen zwaantjes van handdoeken. Wel vind je bij hun alle voorzieningen die je in een city hotel mag verwachten. En dat voor een zeer gastvrij bedrag!

Al hun kamers beschikken over een tweepersoonsbed, televisie, WiFi, een douche en een toilet. Voor vroege vogels serveren ze ontbijt op de kamer. Heb je geen haast? Slaap dan lekker uit en ontbijt in hun restaurant.

Kom je met je gezin? Kies dan voor aangrenzende kamers met een tussendeur. Kunnen de kids op hun eigen tv genieten van hun favoriete programma. Gezellig samen zonder dat je ze uit het oog verliest, maar met voldoende privacy voor een ieder.

En heb je zin om er met de kids op uit te gaan? We hebben de leukste plekje in Hengelo en omgeving voor je verzameld op onze themapagina Eropuit!

Stravinsky Eten, Drinken & Slapen

Burgemeester Jansenplein 20

7551 ED Hengelo

Openingstijden Alle dagen van de week
Prijs € 62,50 per kamer
Mail direct

Mail direct naar Stravinsky Eten, Drinken & Slapen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!

Sinterklaas intochten in Twente

Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief