Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Atletiekvereniging MPM

Vind jij rennen en springen ook zo leuk? Ga dan op les bij atletiekvereniging MPM in Hengelo!

Vanaf 6 jaar kun je al bij MPM beginnen met spel en prestatieve atletiek. Tijdens de trainingen worden de volgende leuke onderdelen gedaan:

  • loopafstanden
  • verspringen
  • hoogspringen
  • balwerpen
  • speerwerpen
  • kogelstoten
  • hordelopen
  • polsstokhoogspringen

Bij de jongste groepen staat plezier in bewegen voorop! De jeugdtrainers leren je de verschillende atletiekonderdelen op een leuke manier aan. Tot je ongeveer 12 jaar bent, train je twee maal per week in het FBK stadion in Hengelo. Je kunt ook met wedstrijden meedoen als je dat leuk lijkt!

Tip: op de website (via de roze button) kun je een uitgebreid informatieboekje voor pupillen en junioren downloaden!

We hebben nog meer buitensporten voor je verzameld in Hengelo, Enschede en Almelo. Kijk in onze categorie Clubjes!

Atletiekvereniging MPM

Kuipersdijk 46

7552 BJ Hengelo

Openingstijden Zie de website voor het actuele lesrooster
Prijs Contributie: €140 per jaar
Mail direct

Mail direct naar Atletiekvereniging MPM

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day

Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!