Jarig? Boek een buitenfeest
Naar buiten, klauteren, speuren en onderzoeken! Vier je feestje bij Hof Espelo en je doet het allemaal!
Alle kinderfeestjes die je bij Bezoekerscentrum Koetshuis Hof Espelo kunt doen zijn gericht op de natuur en buitenspelen.
Zo kun je hier bijvoorbeeld de volgende kinderfeestjes doen:
• Kabouterpad
• Fotopuzzeltocht
• Uilenballen pluizen
• Nestkastjes timmeren
• Beestentocht
Het leuke is dat Het Koesthuis Hof Espelo ook open staat voor eigen ideeën, waarbij ze in overleg kijken wat mogelijk is! Dus is jouw tuin niet groot genoeg, maar heb je een reuze idee, klik dan snel door naar de website via de roze button!
Tip: In Speelbos ’t Klauterwoud, naast het bezoekerscentrum, kun je nog even lekker klimmen op de bomenmikado of je eigen fantasiesoep maken voordat je naar huis gaat!
Kijk voor meer originele kinderfeestje in onze kinderfeestjes categorie!
Bezoekerscentrum Hof Espelo
Weerseloseweg 259
7522 PS Enschede
Openingstijden
Reserveren in overleg
Prijs
Vanaf €5 per kind, inclusief ranja, koffie en iets lekkersToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Scouting clubs in Twente
Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
De favoriete speelbossen in Twente
Heb jij echte buitenkinderen? De natuur in Twente is zo mooi! Dus hup... klimschoenen aan, kinderen mee en bezoek een van deze fijne speelbossen of natuurspeeltuinen in Twente.