Maakplaats 053
Ga knutselen met nieuwe technieken in bibliotheek Enschede. 3D printen, borduren en nog veel meer!
Sinds kort vind je in de Bibliotheek Enschede de Maakplaats053. Hier kan jong en oud aan de slag met nieuwe technieken, zoals een 3D printer, lasersnijder, snijplotter, elektrische borduurmachine en meer!
Elke laatste vrijdag van de maand is er een open inloop van 13.30 – 16.00 uur. Tijdens deze inloopmiddag kun je onder begeleiding aan de slag met het uitwerken van eigen creatieve ideeën. Meestal wordt er gewerkt met een gaaf thema. Kijk voor alle aankomende thema’s op de site.
Aanmelden is niet nodig. Je kunt deze middag op elk moment binnenlopen om iets te ontwerpen of te maken. Hier zijn geen kosten aan verbonden.
Bibliotheek Enschede
Pijpenstraat 15
7511 GM Enschede
Openingstijden
13:30-16:00Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.
Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!