Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker lezen in de Bieb

Houd jij ook zo van lezen of naar een verhaal luisteren? Ga dan eens naar de Bibliotheek in Hengelo.

De bibliotheek is een gezellige plek waar je samen heerlijk een boekje kunt lezen.

Er worden ook regelmatig leuke kindervoorstellingen gegeven, en zijn er speciale voorlees-uurtjes. Wist je dat Bibliotheek Hengelo ook op koopzondag (elke laatste zondag van de maand) is geopend? Vaak worden er dan extra gezellige activiteiten georganiseerd.

In Leescafé Coffee-Star op de begane grond kun je genieten van een heerlijk kopje koffie/thee met iets lekkers of een glaasje ranja voor de kinderen.

Bibliotheek Hengelo, Hof van Twente en Oldenzaal werken samen. Boeken kunnen worden geleend voor 4 weken. Mocht je net iets te laat zijn met inleveren, is dat vanaf 01-01-24 boetevrij! Lidmaatschap tot 18 jaar is gratis.

Wil je meer weten over de activiteiten bij Bibliotheek Hengelo? Klik dan via de roze button door naar de website.

Tip: er zijn natuurlijk nog veel meer gezellige Eropuit-tips op onze site te vinden.

Bibliotheek Hengelo Stad

Beursstraat 34

7551 HV Hengelo

Openingstijden Maandag - vrijdag 9:00 tot 20:00 uur
Zaterdag 9:00 tot 16:00 uur
Zondag gesloten
Prijs Vrije toegang
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Hengelo Stad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speeltuin Morskieft

Al 100 jaar heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft!

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Enschede tijdens de meivakantie?

Kom samen tuben

Pret gegarandeerd! Kom naar Vallei 53 en glij de 100 meter lange stoere baan af op een rubberen band.
Nieuw

Gamestate Enschede: actie en fun voor het hele gezin

Hét indoor uitje voor kids en ouders die van actie houden

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

27 April is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

Alle koningsdag vieringen in Twente op een rijtje!

Driewerf hoera, het is weer Koningsdag!  Maandag 27 april kleurt Twente weer oranje. Vrijmarkten, optredens van grote én kleine artiesten, foodtrucks, spektakel en gezelligheid. Er is echt ontzettend veel te doen, waar gaan jullie naar toe?

16 tips voor een toffe meivakantie in Twente

Met koningsdag begint de meivakantie extra feestelijk! Wij hebben de leukste uitjes en activiteiten in deze meivakantie voor je verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief