Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker lezen in de Bieb

Houd jij ook zo van lezen of naar een verhaal luisteren? Ga dan eens naar de Bibliotheek in Hengelo.

De bibliotheek is een gezellige plek waar je samen heerlijk een boekje kunt lezen. 

Er worden ook regelmatig leuke kindervoorstellingen gegeven, en zijn er speciale voorlees-uurtjes. Wist je dat Bibliotheek Hengelo ook op koopzondag (elke laatste zondag van de maand) is geopend? Vaak worden er dan extra gezellige activiteiten georganiseerd.

In Leescafé Coffee-Star op de begane grond kun je genieten van een heerlijk kopje koffie/thee met iets lekkers of een glaasje ranja voor de kinderen.

Bibliotheek Hengelo, Hof van Twente en Oldenzaal werken samen. Boeken kunnen worden geleend voor 4 weken. Mocht je net iets te laat zijn met inleveren, is dat vanaf 01-01-24 boetevrij! Lidmaatschap tot 18 jaar is gratis. 

Wil je meer weten over de activiteiten bij Bibliotheek Hengelo? Klik dan via de roze button door naar de website.

Tip: er zijn natuurlijk nog veel meer gezellige Eropuit-tips op onze site te vinden.

Bibliotheek Hengelo Stad

Beursstraat 34

7551 HV Hengelo

Openingstijden Maandag - vrijdag 9:00 tot 20:00 uur
Zaterdag 9:00 tot 16:00 uur
Zondag gesloten
Prijs Vrije toegang
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Hengelo Stad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x paasknutsels en paasrecepten

Met deze 8 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken deze Pasen! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

1 april, kikker in je bil!

Wie weet broeden de kinderen al een tijdje op de allerbeste 1 april grap voor jullie als ouders! Maar, we gaan ontdekken wie het best voorbereid is want wij hebben een paar goede (pay-back) grappen voor je verzameld!

Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

De leukste paasvuren in Twente!

Een paasvuur is een typisch Twentse traditie. Elk dorp of buurschap maakt zijn eigen paasvuur en komt samen om deze aan te steken. Wij hebben de grootste paasvuren in Twente dit jaar weer voor jullie verzameld. Welke ga jij bezoeken?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief