Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker lezen in de Bieb

Houd jij ook zo van lezen of naar een verhaal luisteren? Ga dan eens naar de Bibliotheek in Hengelo.

De bibliotheek is een gezellige plek waar je samen heerlijk een boekje kunt lezen. 

Er worden ook regelmatig leuke kindervoorstellingen gegeven, en zijn er speciale voorlees-uurtjes. Wist je dat Bibliotheek Hengelo ook op koopzondag (elke laatste zondag van de maand) is geopend? Vaak worden er dan extra gezellige activiteiten georganiseerd.

In Leescafé Coffee-Star op de begane grond kun je genieten van een heerlijk kopje koffie/thee met iets lekkers of een glaasje ranja voor de kinderen.

Bibliotheek Hengelo, Hof van Twente en Oldenzaal werken samen. Boeken kunnen worden geleend voor 4 weken. Mocht je net iets te laat zijn met inleveren, is dat vanaf 01-01-24 boetevrij! Lidmaatschap tot 18 jaar is gratis. 

Wil je meer weten over de activiteiten bij Bibliotheek Hengelo? Klik dan via de roze button door naar de website.

Tip: er zijn natuurlijk nog veel meer gezellige Eropuit-tips op onze site te vinden.

Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Bibliotheek Hengelo Stad

Beursstraat 34

7551 HV Hengelo

Openingstijden Maandag - vrijdag 9:00 tot 20:00 uur
Zaterdag 9:00 tot 16:00 uur
Zondag gesloten
Prijs Vrije toegang
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Hengelo Stad

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer