
Spelen & Eten Bie Heintje
Lekker met elkaar bijkletsen terwijl de kinderen zich vermaken in de speeltuin? Dat kan Bie Heintje!
Schuif aan in het restaurant Bie Heintje! Zin in een lekker kopje koffie met een heerlijk gebakje of een borrel op een mooi, zonnig terras of in het sfeervol café? Misschien wil je wel lekker genieten van een driegangen diner met je familie. Alles kan Bie Heintje in Oud Ootmarsum!
De kinderen kunnen zich uitermate goed vermaken in de mooie, grote speeltuin en op het springkussen. En ze hebben natuurlijk leuke gerechten voor de kinderen.
In het restaurant serveren ze diverse streekgebonden gerechten. Ga je voor de bekende biefstuk van de Twentse rund of neem je een lekker nagerecht met ijs van IJsboerderij de Bölte!
Leuk om te combineren met een wandeling door ‘Het Springendal‘!
Wil je op de hoogte blijven van de nieuwste, Kidsproof restaurants? Meld je dan aan voor onze Facebookpagina en schrijf je in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!
Bie Heintje
Wittebergweg 9
7637 PM Oud Ootmarsum
Openingstijden
Maandag: GeslotenDinsdag: Gesloten
Woensdag: Gesloten
Donderdag: 14.30 -
Vrijdag: 14.30 -
Zaterdag: 10:00 -
Zondag: 10:00 -
Keuken: geopend tot 20:00
Restaurant: uiterlijk tot 22.00
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!