Boomkroonpad Bad Iburg
Wandelen hoog door de bomen, met uitzicht op het kasteel en het Teutoburger woud.
Het boomkroonpad kronkelt tussen de toppen van het Teutoburger woud en verbindt verschillende uitkijkplatformen die lijken op vogelnesten. Van hieruit biedt het pad een fantastisch uitzicht op het terrein van het kasteel Iburg en het Teutoburger Woud.
Het pad heeft een lengte van 600 meter en is op de hoogste punten wel 26 meter hoog. Het startpunt is bij de ingangstoren: hier heb je de keuze tussen 158 traptreden en een lift – het boomkroonpad is namelijk ook barrièrevrij, alle niveaus zijn dus ook toegankelijk voor rolstoelen. Eenmaal boven vind je bordjes met informatie over de natuur, geologie en geschiedenis van het bos.
Bezoek de website (via de roze button) voor meer informatie over het boomkroonpad.
Op onze Eropuit pagina kun je nog veel meer uitjes over de grens vinden!
Boomkroonpad Bad Iburg
49186 Bad Iburg
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteLijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Maak zelf je Oranje WK powerfood en snacks!
Alles voor oranje! En met deze gezonde snacks knallen we zo het WK door.
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.