Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bosbessen plukken!

Mmm... Bosbessen die je zelf plukt! Wanneer kom jij langs?

In een omgeving waar de stilte nog de boventoon kan voeren kun je zelf mooie dikke blauwe bessen plukken, zoveel als je wilt!

De bessen van Bosbessenkwekerij La Francaise groeien aan struiken van gemiddeld twee meter hoog. Zowel groot als klein kan zonder veel moeite plukken!

Als je langskomt, krijg je eerst een uitleg waar je het beste kunt plukken en hoe. Met een emmertje in de hand ga je samen met je kind aan de slag! Hoeveel gaan jullie plukken?

Let op: het zelfplukseizoen zomer 2017 begint waarschijnlijk in de 3e week van juli. Houdt de website van La Francaise in de gaten via de roze websitebutton. Het zelfpluk veld vind je aan de Kwekkeboomweg in Buurse.

Ook vind je daar heerlijke recepten en meer informatie over de kwekerij!

TIP: Heb jij je al aangemeld voor onze 
nieuwsbrief? Doe het snel en krijg het leukste mailtje boordevol kinderactiviteiten in Twente in je mailbox!

Bosbessenkwekerij La Française

Willemsbeekweg 5

7545 PA Enschede

Openingstijden Zie de website voor de startdatum van de zelfpluk
Mail direct

Mail direct naar Bosbessenkwekerij La Française

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kleuterbios: Dikkie Dik 2

Kinepolis Kleuterbios met Dikkie Dik 2: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Enschede!

Tetem codeer workshops

Hoe zet je een robotje in beweging? Leer het bij de codeer workshops bij Tetem!

Nationale Voorleesdagen

De Nationale Voorleesdagen zijn weer van start gegaan. Lees het Prentenboek van het Jaar voor!

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spelletjes in de sneeuw!

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

13x warme chocolademelk ideeën

Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

IJsbellen maken

Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze binnen no-time zelf.

Schaatsen op natuurijs

Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief