Bosbessen plukken!
Mmm... Bosbessen die je zelf plukt! Wanneer kom jij langs?
In een omgeving waar de stilte nog de boventoon kan voeren kun je zelf mooie dikke blauwe bessen plukken, zoveel als je wilt!
De bessen van Bosbessenkwekerij La Francaise groeien aan struiken van gemiddeld twee meter hoog. Zowel groot als klein kan zonder veel moeite plukken!
Als je langskomt, krijg je eerst een uitleg waar je het beste kunt plukken en hoe. Met een emmertje in de hand ga je samen met je kind aan de slag! Hoeveel gaan jullie plukken?
Let op: het zelfplukseizoen zomer 2017 begint waarschijnlijk in de 3e week van juli. Houdt de website van La Francaise in de gaten via de roze websitebutton. Het zelfpluk veld vind je aan de Kwekkeboomweg in Buurse.
Ook vind je daar heerlijke recepten en meer informatie over de kwekerij!
TIP: Heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Doe het snel en krijg het leukste mailtje boordevol kinderactiviteiten in Twente in je mailbox!
Bosbessenkwekerij La Française
Willemsbeekweg 5
7545 PA Enschede
Openingstijden
Zie de website voor de startdatum van de zelfplukToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
FAMILIETICKET
Met het hele gezin naar Kinepolis Enschede met flinke korting!
Tierpark Nordhorn
De bijzondere dieren komen wel heel dichtbij. Je mag ze zelfs voeren in Tierpark Nordhorn!
Het Anker Bar & Food
Hét adres voor een leuke dag met lekker eten, vol Twentse gastvrijheid. Met speeltuin en IJssalon.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vrolijke lunchtrommels: maak van lunchen een feestje!
Het lijkt heel wat werk, maar met de juiste tips en vooral een la vol leuke accessoires maak je al snel een superleuke lunchbox om mee te nemen naar school. Lees snel verder voor lunchbox-inspiratie en tips voor leuke webshops met handige accessoires!
Scouting in Twente: de leukste scoutingclubs voor kinderen
Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!