Brandweermuseum Borculo
Ontdek hoe de brandweer door de jaren heen branden bluste!
Enthousiaste leden van de Vrijwillige Brandweer begonnen in 1956/1957 met het museum in de voormalige brandweerkazerne aan de Korte Wal (v/h het Spuythuis, tegenwoordig pottenbakkerij annex galerie). Tegenwoordig kan je in het museum zo’n 50 grote en kleine brandweerwagens en attributen, een uitgebreide collectie helmen en een grote verzamelig miniaturen bewonderen. Zo krijg je een goed beeld van de brandbestrijding vanaf het allereerste begin tot aan het eind van de jaren zeventig.
Voor de kinderen is er een leuke puzzelroute door het museum. Natuurlijk is dit ook leuk voor kinderfeestjes. Jarigen die hier een kinderfeestje organiseren krijgen een presentje.
Kom je langs? Voor meer info en tickets klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Brandweermuseum Borculo
Hofstraat 5
7271 AP Borculo
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente
Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.
De leukste kindervoorstellingen
Voor je neus de mooiste verhalen en liedjes tot leven zien komen? Samen naar het theater blijft een bijzonder uitje. Deze voorstellingen zijn speciaal gemaakt voor het hele gezin, interactief voor de kleinsten en betoverend voor de grootsten!
Herfstvakantie met kinderen in Twente
De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?