Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Buitengewoon Lekker

Dit is zo'n pareltje waar je kunt genieten van huisgemaakte lekkernijen in de prachtige natuur!

In het Buitencentrum van Staatsbosbeheer verwezenlijkt Haikanoes met haar team sinds april 2016 haar lang gekoesterde wens. Ze heeft een prachtig restaurant neergezet waar jong en oud kunnen genieten van huisgemaakte producten in een gezellige, natuurlijke omgeving. 

Uit de keuken komen de lekkerste verse producten, dagelijks met passie gemaakt door haar vast team. Het leuke is dat een deel van de ingrediënten uit eigen moestuin komt. Een leuke plek voor onder andere een heerlijke lunch, koffie met gebak, of een vroeg avondmaal.

De gerechten zijn zo veel mogelijk biologisch en zijn afkomstig van regionale leveranciers. En niet alleen hun gerechten, zelfs de meubels zijn gemaakt van hout uit de omliggende bossen!

Perfecte plek voor kinderen
Voor de kids is er zowel binnen bij de haard, in de speelhoek als buiten volop speelplezier. Binnen staat een houten keukentje en kan er gespeeld worden met treinrails en blokken. En buiten in de speeltuin kunnen de kids zich uitleven op de mooie houten schommel en in de zandbak. De speeltuin is vanaf het zonnige terras en van binnenuit perfect zichtbaar.

Vanuit bezoekerscentrum Sallandse Heuvelrug kun je verschillende leuke kinderroutes doen. Zoals die langs de dassenburght, het kabouterpad of het speelbos.

Wil je op de hoogte blijven van de nieuwste eropuit tips in Twente? Schrijf je dan in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!

Buitengewoon Lekker

Grotestraat 281

7441 GS Nijverdal

Mail direct

Mail direct naar Buitengewoon Lekker

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Het Mediamuseum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Sinterklaas nieuwsbrief

Onze Sinterklaas nieuwsbrief is uit met de leukste Sinterklaasactiviteiten, cadeautips, voorstellingen en nog veel meer!

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

8x Bowlen in Twente

Bowlen is het perfecte familie-uitje. Iedereen kan mee doen en is het zelfs opletten dat je niet te fanatiek wordt! Combineer het met een lekker hapje en drankje - goed voor een middag vol vertier.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief