De Bessentuin
Wil jij graag een keer je eigen fruit oogsten? Dit kan bij De Bessentuin!
De Bessentuin is 15 jaar geleden gestart door Tonny en Erny Lubben in Manderveen, na overname van een bestaande blauwebessenkwekerij.
De Bessentuin heeft allerlei soorten zachtfruit zoals rode, zwarte en witte bessen, frambozen, bramen, rode en groene kruisbessen. De Bessentuin werkt met een 6-tal rassen blauwe bessen, ieder ras met zijn eigen oogsttijd waardoor er de hele zomer geplukt kan worden.
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.
Tip: Voor meer uitjes in de natuur klik je hier!
De Bessentuin
Bruchterbeekweg 26
7696 BA Brucht
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 9:00 tot 17:00 uurZaterdag: 10:00 - 16:00
Prijs
Zie website voor actuele tarieven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
IJsbanen en schaatsbanen in Twente
In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2025/2026 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!
Kidsproof Kletspraat – wintereditie
Breng een ander gesprek op gang tijdens het avondeten met de kletspraat kaartjes! Met deze wintereditie kom je er bijvoorbeeld achter wat papa zou doen wanneer hij ingesneeuwd raakt of wat de favoriete kerstfilm van mama is.
13x warme chocolademelk ideeën
Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.