Restaurant de Molenberg
Sapje, hapje & gratis grote speeltuin in Reutum.
Achter het restaurant staat een grote speeltuin met terras. Er zijn meerdere wip-wappen, schommels en klim- en glijtoestellen. Een grote airmountain belooft veel spring-plezier. Voor de kleine bouwvakkers staat er een elektronische graafmachine. En er is zelfs een heus racecircuit.
Het ruime terras met comfortabele stoelen heeft een mooi uitzicht op de speeltuin. Door gebruik te maken van een afhaalbuffet ben je nooit ver weg. Rustig genieten van een drankje en een hapje, terwijl de (klein)kinderen zich optimaal vermaken.
De entree is gratis.
De Molenberg
Ootmarsumseweg 375
7667 PB Reutum
Openingstijden
zie websitePrijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie
Kerstvakantie bij Kinepolis
Geniet deze vakantie bij Kinepolis Enschede van fantastische familiefilms voor het hele gezin!
IJsbaan Borne
Dit jaar staat de IJsbaan in Borne ook weer op het Dorsetplein en kun je dus heerlijk rondjes schaatsen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voordelig met de bus en trein in de kerstvakantie
Deze kerst-uitjes kun je bezoeken met het OV, en dat is al een uitje op zich!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kerstvakantie in Twente!
In de aanloop naar kerst én in de kerstvakantie zelf, zijn er in Twente volop leuke (kerst)activiteiten voor de kids!