Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Noaber

In de zomer zijn de deuren geopend van De Noaber voor lekkere ijsjes in Markelo!

Zin in een ijsje? Bij De Noaber verkopen ze ambachtelijk ijs in zoveel smaken dat je niet kunt kiezen! En dan hebben ze ook nog frisse smoothies, verse thee en biologische koffie!

Kom jij binnenkort naar de ijssalon om één van de smaken (of twee… of drie…) uitproberen? Kijk voor meer informatie op de Facebook-pagina via de roze button!

Een uitje in de natuur, naar de speeltuin of een museum bezoeken? Wij hebben de beste tips voor je verzameld!

De Noaber

Goorseweg 1

7475 BB Markelo

Openingstijden

Bij mooi weer iedere dag open (m.u.v. woensdags) van 14:00 - 20:00 uur

* Bij regen, onweer, kou, sneeuw, tornado's & orkanen gesloten

 

Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alles voor een heerlijke zomervakantie met kids in Twente!

Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen

50 dingen die je thuis kunt doen met kids

Zit je even thuis? Wij verzamelden wel 50 leuke tips en ideeën om binnenshuis met kinderen te doen.

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Halverwege de zomervakantie

Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!