
De Pannenkoekerie
120 soorten pannenkoeken waaronder hartig, zoet, kinderpannenkoeken en een speciale vegetarische kaart.
Bij De Pannenkoekerie hebben ze iedere maand een speciale maandpannenkoek of een seizoensgebonden pannenkoek, bijvoorbeeld verse asperges en gegrilde beenham of in het wildseizoen een Jacht pannenkoek.
Naast pannenkoeken, kun je hier ook terecht voor een kopje koffie met een lekker stuk warm appelgebak of een echte Twentse krentewegge. Bij mooi weer kun je hier genieten van het grote, landelijk gelegen tuinterras.
Voor de kleintjes is er een speeltuin aanwezig.
Klik op de roze websitebutton om de menukaart te bekijken.
Wil je onze tips voor kinderuitjes en activiteiten ook in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!
De Pannenkoekerie In Den Markenrichter
Rijksweg 18
7495 RJ Ambt Delden
Openingstijden
Maandag: GeslotenDinsdag: Gesloten
Woensdag: 11:30 tot 20:00
Donderdag: 11:30 tot 20:00
Vrijdag: 11.30 tot 20.00
Zaterdag: 11.30 tot 20.00
Zondag: 11.30 tot 20.00
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Halverwege de zomervakantie
Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?