Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Zoete Taart

De Zoete Taart maakt super lekkere, originele verjaardagstaarten voor jouw jarige!

Esther en Angelique runnen De Zoete taart sinds 2010 met veel enthousiasme en passie. En dat zie je terug in de taarten!

Ze zien er niet alleen super mooi uit, ze zijn ook nog eens hartstikke lekker! Zoek je een stoere voetbaltaart voor je jarige zoon of een Prinsessentaart voor je dochter? Bij De Zoete Taart kun je ze bestellen!

Tip: Wist je dat je bij De Zoete Taart ook een hartstikke leuk kinderfeestje kunt vieren? Kijk snel via de roze button op hun website!

Heb je naast de taart ook nog een leuk verjaardagscadeau nodig? Kijk dan in onze categorie Kinderwinkels voor de leukste cadeauwinkels!

De Zoete Taart

Haaksbergerstraat 811

7548 PB Enschede

Openingstijden Via de website kun je een bestelling plaatsen.
Prijs Op aanvraag (afh. van het soort taart)
Mail direct

Mail direct naar De Zoete Taart

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Reptielen feestje

Op dit kinderfeestje heb je wel hele speciale gasten: slangen, hagedissen en schildpadden!

Pony Plezier Partijtje

Een middag vol paarden, pony's en plezier! Het kinderfeestje voor paardenfans vier je bij de Meyboom.

Sieraden maken feestje

Onbeperkt sieraden maken met de leukste bedeltjes en kraaltjes. Op het atelier of aan huis.

Bioscoop feestje!

Gezellig met vriendjes en vriendinnetjes naar de film? Ga dan naar Kinepolis Enschede!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!

Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief