Handballen
Ben jij iemand die houd van een teamsport? Neem eens een kijkje bij DHV in Delden.
Houd jij van snelheid, actie, teamsport en vooral veel plezier? Ga handballen bij DHV in Delden.
Voor kids tussen de 4 en 9 jaar wordt er op dinsdag tussen 17.30 – 18.30 uur getraind op Sportpark de Mors. Vanaf oktober t/m mei trainen ze van 16.30 tot 17.30 uur in de sporthal. De mini’s trainen op donderdag in de hal.
Dus neem je vriendjes of vriendinnetjes mee en doe mee met een training. Iedereen is welkom!
Naast handbal doet DHV nog heel veel andere leuke dingen zoals spelletjesmiddagen, jeugdkamp, staan wij op de kerstmarkt met “heel DHV bakt” en dit jaar hebben ze de 1e prijs gewonnen in de kindercarnavalsoptocht. Kortom: DHV Delden is volop in beweging en op zoek naar jou!
Meer informatie over deze actieve handbalvereniging vind je op hun website, klik door via de roze button.
Tip: in onze categorie Kinderwinkels hebben we fijne adresje voor je verzameld!
Deldense Handbalvereniging
Visscherij 10
7491 DN Delden
Openingstijden
Zie website voor actuele trainingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.
Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
Tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!