Oogstfestival
Een zingende boswachter, een schaapskudde, veel leuke kraampjes en activiteiten voor kids!
Wat begon om de oogst van dat jaar te vieren, is inmiddels uitgegroeid tot een festival met een markt met (streek)producten, muziek en workshops. Ook de herder van de stadskudde is aanwezig met zijn schapen. Voor kinderen is er ook een gezellig programma.
Het oogstfestival staat dit jaar in het teken van duurzaamheid en Sociale betrokkenheid. Bezoekers kunnen informatie krijgen over het verduurzamen van woningen. Ook zijn er kramen waarbij men gebruikte spullen kan doneren en ophalen. Uiteraard staan er ook dit jaar kramen met ambachtelijke en natuurlijke producten.
Muziek, eten en activiteiten
Er is een heuse zingende boswachter en de boerendansers komen optreden. Verschillende kraampjes verkopen lekker eten. Ook kun je verschillende activiteiten doen, zoals zelf patat bakken en beetjes zoeken.
Het terras bij het Natuurhus is uiteraard geopend en er kan gespeeld worden bij het Doepark.
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.
op donderdag 28 september 2025
Doepark de Hagen
Hagenborgh 4
7607 JT Almelo
Openingstijden
12:00-16:30Prijs
gratisToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
7x Zwemmen in de Achterhoek
De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.
Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day
Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!