
Zwembad Dorper Esch
Heerlijk met de kids zwemmen in zwembad Dorper Esch in Denekamp!
Zwembad Dorper Esch is een echt familiebad. Ze hebben maar liefst 3 verwarmde baden:
- wedstrijdbad, 27 graden
- recreatiebad, 31 graden
- extra warm bad van 33 graden
Gezellig en veilig zwemmen voor de allerkleinsten kan in het peuterbadje met mini-glijbaantje.
Bij mooi weer kun je heerlijk vertoeven op het buitenterras en ligweide. Voor de kleintjes is er buiten een peuterbad.
Wist je dat ze wel eens schuimpartys geven? Hoe gaaf is dat! Dit, en nog veel meer andere activiteiten en lessen vind je op de website. Klik op de roze website button.
Tip: Wil je op de hoogte blijven van alle leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!
Dorper Esch
Molendijk 14
7591 PT Denekamp
Openingstijden
Zie website voor de actuele openingstijdenPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?
7x de lekkerste ijsjes van Twente
Waar kun je de lekkerste ijsjes van Twente kopen? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van onze favoriete ijssalons. Dat wordt smullen!
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)