Gratis naar het Rijksmuseum
Kunst kijken wordt nog leuker met de verzamelkoffer. En kids gaan gratis naar het Rijksmuseum Twenthe.
Voor kinderen van alle leeftijden organiseert het Rijksmuseum Twenthe elke dag activiteiten om jouw bezoek onvergetelijk te maken. En een mooi kado: toegang voor kinderen is geheel gratis.
Kinderen van alle leeftijden kunnen zich creatief uitleven als echte kunstenaars in de Kinder-doe-gallerij. Ontdek wat jij kunt maken met alle spullen in het doe-Paradijs.
Er zijn zeer regelmatig bijzondere tentoonstellingen in dit prachtige museum. Om het voor je kind, maar ook voor jezelf nog leuker te maken kunnen ze bij de entree een gave verzamelkoffer meenemen. De koffer zit bomvol met puzzels, leuke vragen, creatieve doe-opdrachten, spelletjes en nog veel meer dingen. Het bijzondere van de koffer is dat kinderen samen met jou, op een leuke en leerzame manier, het museum verkennen. Niks saais aan, zo’n museum!
Op de website staan alle activiteiten en tentoonstellingen vermeld. Via de roze button kom je direct op de site van Rijksmuseum Twenthe.
Tip: wij hebben nog een aantal leuke musea en Eropuit tips in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal voor je verzameld.
Rijksmuseum Twenthe
Lasondersingel 129 - 131
7514 BP Enschede
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
7x Zwemmen in de Achterhoek
De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.