Zelfverdediging voor kids!
Trakteer je kind op extra zelfvertrouwen en neem samen eens een kijkje bij EWO Academie in Enschede!
Het gaat er niet om dat je kind leert vechten, maar meer over het gevecht met zichzelf.
Onder professionele begeleiding volgen de kinderen zelfverdedigingslessen.
Ze helpen de kinderen zich beter te kunnen concentreren. De lichaamsbeheersing wordt verbeterd en het doorzettingsvermogen wordt systematisch vergroot. De trainingen zijn niet tegen elkaar, maar met elkaar!
Voor de kids zijn er twee groepen:
- Pandas, Tigers en Dragons is van 4 t/m 6 jaar
- EWO kids is van 7 t/m 11 jaar
Neem eens een kijkje op de website van EWO Academie, via de roze button. Daar staat alle achtergrond informatie over deze stoere maar ook nuttige lessen!
Tip: wij hebben in onze categorie Clubjes ook nog andere leuke sporten in en om Enschede, Hengelo en Almelo voor je in een overzicht gezet!
EWO Kungfu Academie
Brinkstraat 66A
7512 EE Enschede
Openingstijden
Op de website staat alle info m.b.t. de lessenPrijs
Zie website voor alle informatieToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!
27 April is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Alle koningsdag vieringen in Twente op een rijtje!
Driewerf hoera, het is weer Koningsdag! Maandag 27 april kleurt Twente weer oranje. Vrijmarkten, optredens van grote én kleine artiesten, foodtrucks, spektakel en gezelligheid. Er is echt ontzettend veel te doen, waar gaan jullie naar toe?