
Filmhuis Hengelo
In het theater een film kijken van Filmhuis Hengelo. Hoe leuk is dat!
De films die door dit filmhuis worden verzorgd, kun je zien in de Asito-zaal van het Rabotheater.
Films
In de schoolvakanties draaien ze mooie familiefilms die nergens anders in Hengelo te zien zijn. Hoe gaaf is dat! De voorstellingen beginnen meestal om 14:00 uur. Op hun website vind je alle info over de actuele aanvangstijden en reserveringen. Via de roze button klik je door naar hun website.
Het leuke aan dit filmhuis is de persoonlijke benadering voor, tijdens en na de film, waardoor je je echt thuis voelt. Da’s pas gezellig!
Kinderfeestje
Hoe leuk is om het je kinderfeestje hier te vieren en na de film een kijkje te nemen bij de operateursruimte waar de films worden gedraaid en uitleg krijgen van de operateur. Dat is pas stoer en uniek!
Tip: kijk in onze Uitagenda en Eropuit categorie voor nog meer leuke uitjes!
Filmhuis Hengelo
Beursstraat 44
7551 HV Hengelo
Openingstijden
De kassa van het Rabotheater is geopend van maandag t/m vrijdag van 12:00 - 16:00 uur en 1 uur voor aanvang van een voorstelling.Tijdens de openingstijden is de kassa telefonisch bereikbaar op 074-2556789.
Prijs
Jeugd €5, volwassenen €9,50.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?
7x de lekkerste ijsjes van Twente
Waar kun je de lekkerste ijsjes van Twente kopen? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van onze favoriete ijssalons. Dat wordt smullen!